• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Abonament telewizyjny. Czy wiesz, na co go przeznaczyliśmy w 2007 roku?

08:10, 02.09.2008
Abonament telewizyjny. Czy wiesz, na co go przeznaczyliśmy w 2007 roku?Abonament nie jest opłatą za korzystanie z mediów publicznych i nie jest ściągany przez te media. Zgodnie z prawem, abonament płaci się za posiadanie odbiornika umożliwiającego oglądanie lub słuchanie programów, niezależnie od tego, kto jest ich nadawcą. Abonament RTV powinny płacić zarówno instytucje, jak i osoby prywatne – również te, które mają telewizję kablową i satelitarną.

Na antenach TVP jak również na stronach internetowych www.abonament.tvp.pl można zobaczyć film, w którym Telewizja Polska informuje o przeznaczeniu pieniędzy pochodzących z wpływów abonamentowych. Telewizja publiczna chce w nim przypomnieć widzom, że dzięki środkom pochodzącym z abonamentu mogą zobaczyć i usłyszeć ambitne, wartościowe programy, jakich nie znajdą w stacjach komercyjnych.


Podziel się:  Więcej
Abonament nie jest opłatą za korzystanie z mediów publicznych i nie jest ściągany przez te media. Zgodnie z prawem, abonament płaci się za posiadanie odbiornika umożliwiającego oglądanie lub słuchanie programów, niezależnie od tego, kto jest ich nadawcą. Abonament RTV powinny płacić zarówno instytucje, jak i osoby prywatne – również te, które mają telewizję kablową i satelitarną.