• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Radosław Parda pełnomocnikiem Zarządu TVP S.A. ds. EURO 2012

11:58, 01.09.2008
Radosław Parda pełnomocnikiem Zarządu TVP S.A. ds. EURO 2012Radosław Parda jest prawnikiem, obecnie kończy studia podyplomowe w stołecznej Szkole Głównej Handlowej w zakresie zarządzania projektami. Był sekretarzem stanu w Ministerstwie Sportu. Współautor nowelizacji ustawy o sporcie kwalifikowanym. Inicjator powołania podkomisji Sejmowej ds. wspierania kandydatury Polski w organizację EURO 2012. Członek Komisji Kultury Fizycznej i Sportu w Sejmie RP V kadencji.

Aneta Wrona
Rzecznik Prasowy TVP S.A.

Zarząd Telewizji Polskiej na posiedzeniu w dniu 3 stycznia 2008 r. powołał Radosława Pardę na pełnomocnika Zarządu TVP S.A. ds. EURO 2012. Radosław Parda odpowiedzialny będzie za sprawy promocyjne i medialne. W szczególności współpracował będzie ze wszystkimi podmiotami krajowymi i zagranicznymi, zaangażowanymi w organizację i promocję EURO 2012.


Podziel się:  Więcej
Radosław Parda jest prawnikiem, obecnie kończy studia podyplomowe w stołecznej Szkole Głównej Handlowej w zakresie zarządzania projektami. Był sekretarzem stanu w Ministerstwie Sportu. Współautor nowelizacji ustawy o sporcie kwalifikowanym. Inicjator powołania podkomisji Sejmowej ds. wspierania kandydatury Polski w organizację EURO 2012. Członek Komisji Kultury Fizycznej i Sportu w Sejmie RP V kadencji.

Aneta Wrona
Rzecznik Prasowy TVP S.A.