• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Nagroda dla redakcji ekonomicznej TVP INFO

11:57, 01.09.2008
Nagroda dla redakcji ekonomicznej TVP INFONagrodę odebrał twórca i wydawca redakcji ekonomicznej TVP INFO Sławomir Matczak. Podczas gali przypomniano, że znalezienie się na liście dłużników zamyka każdemu drogę do sięgania po kolejne pożyczki i kontrakty. W ciągu kilku lat dzięki rejestrowi odzyskano ponad pół miliarda długów.(D.J.)

24 kwietnia, w piątą rocznicę powstania ustawy o udostępnianiu informacji gospodarczej w Polsce Krajowy Rejestr Długów uhonorował przedsiębiorstwa skutecznie walczące z zatorami płatniczymi oraz redakcje, które wspierają wolny rynek i promują uczciwość w biznesie. Nagrodę Skrzydła Krajowego Rejestru Długów otrzymała redakcja ekonomiczna TVP INFO za zaangażowanie w stworzenie i kształtowanie przepisów umożliwiających wymianę informacji gospodarczych w Polsce.


Podziel się:  Więcej
Nagrodę odebrał twórca i wydawca redakcji ekonomicznej TVP INFO Sławomir Matczak. Podczas gali przypomniano, że znalezienie się na liście dłużników zamyka każdemu drogę do sięgania po kolejne pożyczki i kontrakty. W ciągu kilku lat dzięki rejestrowi odzyskano ponad pół miliarda długów.(D.J.)