• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Pakiet do nauki angielskiego dla dzieci w wieku 3-6 lat: Tom and Keri

12:45, 26.11.2014
Pakiet do nauki angielskiego dla dzieci w wieku 3-6 lat: Tom and Keri!!! pusty LEAD !!!

W listopadzie Biuro Handlu TVP wprowadziło na rynek wyróżniony na telewizyjnych targach w Cannes serial „Tom and Keri”. To doskonały kurs do nauki angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym i idealny prezent!

 
Obraz

Podziel się:  Więcej
„Tom and Keri” pozwala dziecku nie tylko cieszyć się zabawną fabułą filmów, czy słuchać wpadających w ucho melodii, ale także angażuje je do aktywnej nauki języka. Za pomocą barwnie opowiedzianych historyjek i wesołych piosenek, seria wprowadza 500 podstawowych angielskich słów i zwrotów. Każda z opowieści tworzy klarowny kontekst dla nowych słów, dlatego są one nie tylko łatwo zapamiętywane, lecz także na trwałe wiążą się w umyśle dziecka z konkretnym obrazem.

Seria „Tom and Keri” dostępna jest w wielu multimedialnych formatach. Dziecko może zatem wybrać taki sposób nauki, jaki mu najbardziej odpowiada. W zestawie są książeczki z historyjkami wraz z ich animowanymi wersjami na DVD oraz płyty CD z piosenkami i opowiadaniami. Zbiór uzupełniają materiały do ćwiczenia ręki i pisania po śladzie, zeszyty do kolorowania, do nauki liter alfabetu opracowane w oparciu o postacie i sceny z historyjek oraz śpiewniki z nutami i tekstami piosenek – także w wersjach audio. To wspaniała zabawa i efektywna nauka na 13 płytach DVD i audio oraz na stronach 13 książek i zeszytów.

Centrum Informacji TVP

Program „Tom i Keri” można też oglądać na antenie TVP ABC - w niedzielę o godz. 17:15 (plus dwie powtórki następnego dnia o godz. 6:55 i 11:05). Od 7 stycznia oprócz emisji w niedzielę i powtórek następnego dnia o godz. 6:50 i 11:00), Antena planuje też codzienne emisje o godz. 20:00.

Sugerowana cena detaliczna: 109,90 zł

Wydawca: Telewizja Polska S.A., Yellow House English Ltd. 2014 r.

Dystrybucja: wyłączny dystrybutor: Polanglo Sp. z o.o. (sieć księgarni i hurtowni o profilu edukacyjno-językowym).

Pakiet dostępny także w sklepie internetowym sklep.tvp pl