• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

TVP uhonorowana na Wielkiej Gali Złotych i Kryształowych Anten Świata Telekomunikacji

13:05, 31.03.2016
TVP uhonorowana na Wielkiej Gali Złotych i Kryształowych Anten Świata Telekomunikacji!!! pusty LEAD !!!

30 marca odbyła się w Warszawie XXVIII Wielka Gala Złotych Anten Świata Telekomunikacji i VII Wielka Gala Kryształowych Anten Świata Mediów. Nagrody przyznano w 10 kategoriach za osiągnięcia dokonane w 2015 roku. Dwie statuetki przyznane Telewizji Polskiej odebrał Członek Zarządu Maciej Stanecki.

 
Gala Złotych i Krzystałowych Anten - laureaci. Foto: www.telekomunikacjaimedia.pl

Podziel się:  Więcej
Telewizja Polska otrzymała Złotą Antenę Świata Telekomunikacji w kategorii Wydarzenie Roku 2015 za multikanałową transmisję Konkursu Chopinowskiego. Przeprowadzenie pierwszej w Polsce, 130 minutowej transmisji telewizyjnej i internetowej na urządzeniach mobilnych w aplikacji TVP STREAM i na PLATFORMIE HYBRYDOWEJ TVP.

Kryształową Anteną uhonorowano TVP w kategorii Firma Roku. Nagroda została przyznana za wyjątkową obsługę medialną XVII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. F. Chopina uwzględniającą potrzeby słuchaczy, cechującą się wysoką jakością dźwięku, a także nowatorstwem formy dotarcia i udostępnienia koncertów. Docenioną przez odbiorców nowością był również specjalny, okazjonalny, cyfrowy program pop-up’owy – cyfrowe Radio Chopin.