• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Nowa oprawa TVP Kultura z 4 nagrodami Konkursu Klubu Twórców Reklamy

13:31, 25.05.2016
Nowa oprawa TVP Kultura z 4 nagrodami Konkursu Klubu Twórców Reklamy!!! pusty LEAD !!!

Nowa oprawa TVP Kultura otrzymała 4 nagrody podczas uroczystej gali Konkursu Klubu Twórców Reklamy, która odbyła się 24 maja br. w Warszawie.

 
Oprawa TVP Kultura

Podziel się:  Więcej
Twórczynią oprawy TVP Kultura jest Julia Mirny, ilustratorka, malarka, projektantka. Absolwentka grafiki na warszawskiej ASP. Autorka otrzymała 2 srebrne nagrody w kategoriach: film i ilustracje (wraz z Michałem Borowskim odpowiedzialnym za animację). Z kolei Barbara i Zuzanna Wrońskie (Ballady i Romanse) - twórczynie muzyki do oprawy - otrzymały srebro i brąz w kategoriach: muzyka i sound design.

W skład oprawy wchodzi kilkadziesiąt jingli, materiały drukowane oraz nowa strona www. Oprawa bazuje na „twarzach Kultury”, a jej dopełnieniem są odręcznie wykonane elementy oraz specjalnie zaprojektowany font na bazie odręcznego pisma, które mają podkreślić indywidualność stacji.

Konkurs Klubu Twórców Reklamy to największy i najbardziej rzetelny polski festiwal kreacji reklamowej. Organizacja buduje krajobraz komunikacji i marketingu w Polsce od 2003 roku. 1097 zgłoszeń oceniło 108-osobowe jury pod przewodnictwem Rodrigo Sobrala (Integrated Executive Creative Director R/GA London).