• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Czy pierwsza randka zaowocuje miłością?

16:44, 15.03.2017
Czy pierwsza randka zaowocuje miłością?!!! pusty LEAD !!!

Już 16 marca (czwartek) o godz. 20.40 w TVP2 premierowy odcinek „Pierwszej randki”. Pełen emocji, dynamicznych i zaskakujących zwrotów akcji program, w którym uczestnicy szukają swojej drugiej połówki. Czy widzowie Dwójki będą świadkami romantycznych spotkań i wielkich miłości?


Podziel się:  Więcej
„Pierwsza randka” jest jedynym programem, w którym widzowie są obserwatorami pierwszych spotkań i pierwszych wzruszeń. Niezależnie od rozwoju wydarzeń randka na wizji będzie dla uczestników szansą na spotkanie bliskiej osoby. Dla widzów - możliwością przyjrzenia się rodzącej fascynacji lub postępującemu rozczarowaniu druga osobą, okazją do kibicowania uczestnikom i dzielenia z nimi emocji.

Uczestnikami „Pierwszej randki” są osoby w różnym wieku, otwarte na nową znajomość, ciekawe innych, o różnym statusie społecznym i materialnym. W przełamaniu barier i nawiązaniu relacji wspierać ich będą pracownicy restauracji: Alex Mackiewicz, Darek Krupa, Paulina Sobota i Magdalena Jaroszewicz.

„Pierwsza randka” zrealizowana została w oparciu o format „First Dates”, licencjonowany przez Warner Bros. International Television Production Limited. To jeden z najlepiej ocenianych tytułów, prezentujących intymny świat „randkowiczów”. Program podbił serca widzów na całym świecie, gromadząc miliony widzów przed telewizorami w Kanadzie, Australii, Irlandii, Niemczech, Hiszpanii czy Wielkiej Brytanii.

„Pierwsza randka”, 16 czerwca (czwartek), godz. 20.40. Premierowe odcinki będą dostępne na vod.tvp.pl.