• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Emocjonujące starcie aktorek ze sportowcami w „Kocham Cię, Polsko”

12:15, 16.03.2017
Emocjonujące starcie aktorek ze sportowcami w „Kocham Cię, Polsko”!!! pusty LEAD !!!

Już w najbliższym odcinku 18 marca (sobota) będziemy świadkami wyjątkowej rywalizacji dwóch drużyn gwiazd. Iza Kuna, Anna Karczmarczyk i Katarzyna Ankudowicz będą walczyć ze sportowcami: Otylią Jędrzejczak, Andrzejem Supronem i Mariuszem Pudzianowskim. Gościem muzycznym programu będzie Staszek Karpiel-Bułecka i Future Folk.

 
Uczestnicy programu

Podziel się:  Więcej
Tomasz Kammel pokieruje drużyną Pań, z kolei Antoni Królikowski weźmie pod swoje skrzydła sportowców. Obie grupy nie zamierzają odpuścić i można być pewnym, że sobotni, pełen humoru odcinek, rozpali ducha rywalizacji również u widzów. Jaki typ randkowania preferuje Antoni Królikowski? W której z aktorek podkochiwał się kilka lat temu? Do czego słabość ma Tomasz Kammel? Jakie pytania słyszy na rodzinnych imprezach? Ile zębów ma statystyczny Polak po 35. roku życia? Czy zmagania obu zespołów będą przypominały łagodnego motylka czy zaciekłe zapasy? Tego dowiemy się w trzecim odcinku „Kocham Cię, Polsko” już w sobotę o 20:05 w TVP2.

„Kocham Cię, Polsko” to rozrywkowe show, w którym dwie drużyny gwiazd (zmieniających się w każdym odcinku), rywalizują ze sobą, biorąc udział w grach towarzyskich i quizach, odgadując zagadki muzyczne oraz odpowiadając na pytania z wiedzy o Polsce. Program – w lekkiej i atrakcyjnej formie – propaguje wiedzę dotyczącą historii i geografii naszego kraju, języka, literatury, kultury i obyczajów. Prowadzącą jest znana i lubiana aktorka Barbara Kurdej-Szatan, laureatka trzech Telekamer.

„Kocham Cię, Polsko” w sobotę 18 marca o godz. 20:05 w TVP2
Premierowe odcinki są również dostępne na www.vod.tvp.pl