• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

„Pierwsza randka” podbija serca w TVP2

16:53, 15.05.2017
„Pierwsza randka” podbija serca w TVP2!!! pusty LEAD !!!

Świat pierwszych randek cieszy się wśród widzów Dwójki niesłabnącą popularnością. Ostatni odcinek obejrzało ponad 1,1 mln osób , zyskując najwyższe od początku emisji show niemal 8% udziały.

 
fot. TVP

Podziel się:  Więcej
W nadchodzących odcinkach programu „Pierwsza randka” będzie mnóstwo emocji. Jeden z gości wejdzie w utarczki słowne z Aleksem, menadżerem restauracji, a skromny przystojniak Wojtek samym wyglądem rozpali zmysły swojej towarzyszki. Poznamy także narcystycznego Krzysztofa. Wśród uczestników programu nie zabraknie gentelmanów i fanów sportu. Bartek, poszukujący stałego związku, zamienił własną firmę na wspólne prowadzenie gospodarstwa z rodzicami - czy Marta, której do szczęścia brakuje tylko miłości, będzie chciała poznać go bliżej? Jak przebiegnie randka Anny i Marcina? Czy mężczyzny nie odstraszy fakt, że jego towarzyszka jest ochroniarzem na meczach?

„Pierwsza randka” to jedyny w swoim rodzaju program pełen dynamicznych i zaskakujących zwrotów akcji. Zrealizowany został w oparciu o format „First Dates”, który jest jednym z najlepiej ocenianych tytułów prezentujących świat „randkowiczów”. Program podbił serca widzów na całym świecie, gromadząc miliony widzów przed telewizorami w Kanadzie, Australii, Irlandii, Niemczech, Hiszpanii czy Wielkiej Brytanii.

„Pierwsza randka” w czwartek o 20:40 w TVP2

Wszystkie odcinki na vod.tvp.pl, więcej o programie na www.pierwszarandka.tvp.pl