• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

„Pierwsza randka” - drugi sezon już jesienią w TVP2

11:41, 14.07.2017
„Pierwsza randka” - drugi sezon już jesienią w TVP2!!! pusty LEAD !!!

Premierowa edycja show z udziałem singli, emitowanego wiosną w Dwójce, zdobyła serca i uznanie widzów. Średnia oglądalność poszczególnych odcinków „Pierwszej randki” wyniosła ponad milion osób. W drugim sezonie z pewnością nie zabraknie emocji i wzruszeń. Randkowiczów poszukujących swojej drugiej połówki wspierać będzie obsługa restauracji. Czy widzowie Dwójki będą świadkami romantycznych spotkań i wielkich miłości?

 
fot. TVP

Podziel się:  Więcej
Kolejny sezon show TVP2 zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Nowy, przytulny wystrój restauracji zapewni uczestnikom maksimum komfortu, a o wyjątkową atmosferę randek zadba także częściowo zmieniona obsługa. Nowy menedżer Wojtek oraz kelnerka Kamila, dla których gastronomia jest wielką pasją, razem ze znanymi już widzom z pierwszej edycji kelnerką Magdą i barmanem Darkiem, będą wspierać randkowiczów podczas stresującego pierwszego spotkania.

Uczestnikami „Pierwszej randki” są osoby w różnym wieku, otwarte na nową znajomość, ciekawe innych, o różnym statusie społecznym i materialnym. W każdym z 12 odcinków dyskretne kamery towarzyszyć będą czterem świeżo dobranym parom, a rozwój wydarzeń bacznie będzie obserwować i na bieżąco komentować obsługa restauracji. Po spotkaniu randkowicze, w „pokoju zwierzeń” podzielą się swoimi wrażeniami i przemyśleniami. „Pierwsza randka” zrealizowana została w oparciu o format „First Dates” stworzony przez Twenty Twenty Productions Limited i rozpowszechniany przez Warner Bros. International Television Production Limited. To jeden z najlepiej ocenianych formatów prezentujących intymny świat „randkowiczów”. Program podbił serca widzów na całym świecie, gromadząc wielomilionową widownię przed telewizorami w Kanadzie, Australii, Irlandii, Niemczech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, a także w Polsce. Producentem, na zlecenie TVP2, jest Rochstar.

Wszystkie odcinki na vod.tvp.pl, więcej o programie na pierwszarandka.tvp.pl.