• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

KOŁO FORTUNY hitem niedzieli

17:00, 11.09.2017
KOŁO FORTUNY hitem niedzieli!!! pusty LEAD !!!

W niedzielę, 10 września, o godz. 14.40, 1,9 mln widzów przy udziale 21,0% obejrzało pierwszy premierowy odcinek „Koła Fortuny” TVP2. Tym samym Dwójka zdeklasowała konkurencję stając się liderem pasma.

 
materiały TVP

Podziel się:  Więcej
„Koło Fortuny” to nowoczesne, dynamiczne show, łączące elementy rywalizacji i znakomitej rozrywki. Nowa formuła programu wzbogacona została o akcenty muzyczne w wykonaniu obecnego w studio bandu. Teleturniej prowadzony przez charyzmatyczny duet - Rafała Brzozowskiego i Izabellę Krzan, których łączy doświadczenie telewizyjne, młodość i zamiłowanie do sportu, zdobył serca widzów już od pierwszego odcinka. W programie uczestnicy mogą wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe, a zwycięzca otrzymuje szansę, by wyjechać ze studia nowym samochodem.

Kariera muzyczna Rafała Brzozowskiego rozpoczęła się w 2002 roku od udziału w programie TVP2 „Szansa na sukces”. Jesienią 2011 roku Rafał z sukcesem wziął udział w programie „The Voice of Poland”. W tym samym roku wydał dwa single: „Nie mam nic” oraz „Na dobre masz zawsze mnie”. Ten ostatni jest piosenką finałową serialu „Na dobre i na złe”. W 2012 roku Rafał Brzozowski wydał kolejny singel „Tak blisko”, który stał się hitem lata. Izabella Krzan w 2016 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. W przeszłości uprawiała siatkówkę, a także taniec towarzyski. W dyscyplinie tej w ciągu ośmiu lat zdobyła międzynarodową klasę taneczną „A” w tańcach standardowych i „B” w tańcach latynoamerykańskich. Była także gospodynią magazynu „Lajk!” emitowanego w TVP2.

„Koło Fortuny” to jeden z najlepszych teleturniejów w historii telewizji. Widzom Dwójki znany jest z lat 1993-1998 i 2007-2009. Był wówczas hitem Telewizji Polskiej. Od 1975 „Koło Fortuny” nieprzerwanie i z sukcesem emitowane jest w USA, a w ubiegłym roku ponownie zagościło w Niemczech, Holandii i Turcji. W Hiszpanii wyemitowana zostanie 15. seria teleturnieju, w Gruzji szósta, a w Grecji czwarta.

”Koło Fortuny” w TVP2: Poniedziałek – piątek, godz. 16:30, niedziela, godz. 14:40