• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

„Wolny Ekran” nagrodzony na XVII Festiwalu Polonijnym Losy Polaków

12:05, 16.10.2017
„Wolny Ekran” nagrodzony na XVII Festiwalu Polonijnym Losy Polaków!!! pusty LEAD !!!

Cykl produkowany na zlecenie TVP Polonia otrzymał Pierwszą Nagrodę w kategorii Teledyski za pierwszy w historii obywatelski program telewizyjny dla Polonii i polskich emigrantów.


Podziel się:  Więcej
„Wolny Ekran”, autorski program Cezarego Ciszewskiego, nawiązuje do bardzo popularnego wśród młodzieży pojęcia - Wolny Mikrofon. To w świecie muzycznym misterium improwizacji wokalistów – raperów, którzy przekazują mikrofon i wykonują swoją rymowaną opowieść na bieżąco. Program ten jest swoistą polonijną telewizją obywatelską.

„Gratuluję wszystkim Polakom zza granicy którzy ze mną współtworzą Wolny Ekran. Dziękuję za to że jesteście i dzielicie się swoimi wideo historiami oraz za to, że oglądacie i surowo oraz rzeczowo pilnujecie poziomu i wiarygodności” – powiedział autor Cezary Ciszewski – „Dziękuję też TVP Polonia za udostępnienie sceny do eksperymentów medialnych. Będzie tylko lepiej i lepiej bo już jest cudownie - "Twój głos, Twoja sprawa, Twoje wideo... Twój świat nakręcony Twoją kamerą... liczysz się tylko Ty, liczy się szczerość”.

"Wolny Ekran" na antenie TVP Polonia w każdą niedzielę o godz. 8:55 oraz poniedziałki o godz. 5:50 i piątki o godz. 19:25