• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Startuje Liga Mistrzów: Real Madryt – AS Roma w TVP1 i TVP Sport

15:09, 19.09.2018
Startuje Liga Mistrzów: Real Madryt – AS Roma w TVP1 i TVP Sport!!! pusty LEAD !!!

Liga Mistrzów po raz kolejny będzie transmitowana w Telewizji Polskiej. Już dziś pierwsze spotkanie: Real Madryt – AS Roma. Transmisja o godz. 20:55 w TVP1 i TVP Sport. Studio w sportowym kanale TVP rozpocznie się już o godz. 19:05. Skróty ze wszystkich pozostałych spotkań od godz. 23:00.


Podziel się:  Więcej
Real Madryt to obrońca tytułu – Ligę Mistrzów wygrał ostatnio trzy razy z rzędu! Od tego sezonu „Królewscy” muszą sobie jednak radzić bez Cristiano Ronaldo, który odszedł do Juventusu F.C. Teraz pierwsze skrzypce w Madrycie mają grać: Marco Asensio, Gareth Bale i Karim Benzema. Ta ostatnia dwójka w czterech pierwszych meczach ligowych zdobyła siedem z 11 goli dla Realu.

Mecz skomentują z Madrytu: Dariusz Szpakowski i Marcin Żewłakow. Studio poprowadzi Jacek Kurowski, a wśród jego gości znajdą się: Sebastian Mila, Maciej Szczęsny i Robert Podoliński. Tuż po spotkaniu zapraszamy na specjalny program (poprowadzi go Rafał Patyra), w którym widzowie Jedynki i TVP Sport będą mogli zobaczyć skróty ze wszystkich wtorkowych i środowych spotkań Champions League. Najważniejsze momenty meczów Ligi Mistrzów i wszystkie gole pokażą także serwisy sportowe Telewizji Polskiej.