• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Pierwsze „Bitwy” 9. edycji „The Voice of Poland”!

12:52, 12.10.2018
Pierwsze „Bitwy” 9. edycji „The Voice of Poland”!!!! pusty LEAD !!!

W najbliższą sobotę 13 października o godz. 20.05 rozpocznie się ten etap programu, na który czekają wszyscy – „Bitwy”. Będą wokalne pojedynki pełne pasji i emocji, łzy radości i gorycz porażki, a zaciętą walkę pomiędzy uczestnikami przetrwają tylko najzdolniejsi. Kto zwycięsko przejdzie do kolejnego etapu, a kto nie poradzi sobie z tremą? Czy Trenerzy zdecydują się na kradzieże?

 
Logotyp

Podziel się:  Więcej
Pierwsze „Bitwy” w 9. edycji „The Voice of Poland” zapowiadają się bardzo emocjonująco. Oprócz uczestników widzowie Telewizyjnej Dwójki zobaczą na scenie gości specjalnych – gwiazdy światowego formatu. Pierwsze w tej edycji „Bitwy” otworzy duet Toma Odella i Alice Merton - piosenkarki znanej z wielkiego hitu „No Roots”. Artyści wystąpią w utworze „Half As Good As You”, który znajduje się na nowym singlu zapowiadającym trzeci solowy album „Jubilee Road” Odella.

W najbliższym odcinku „The Voice of Poland” Trenerzy wystawią swoje największe talenty. Na tym etapie Patrycja Markowska, Michał Szpak, Grzegorz Hyży i Piotr Cugowski aż trzykrotnie będą mieli szansę ukraść zawodnika z konkurencyjnej drużyny, który usiądzie na tzw. „gorącym krześle”. Niestety, do odcinka „Nokaut” będą mogli zabrać tylko jednego z nich.

„Bitwy” 9. edycji „The Voice of Poland” w sobotę, 13 października o godz. 20.05 w TVP2