• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Płacę abonament – gram fair play

13:42, 19.01.2012
Płacę abonament – gram fair playPremiery filmowe, wartościowe magazyny kulturalne, transmisje sportowe, ciekawe wywiady z gwiazdami i programy muzyczne to szeroki wachlarz propozycji, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Bez regularnych przychodów z abonamentu mogą zniknąć z anteny.

Premiery filmowe, wartościowe magazyny kulturalne, transmisje sportowe, ciekawe wywiady z gwiazdami i programy muzyczne to szeroki wachlarz propozycji, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Bez regularnych przychodów z abonamentu mogą zniknąć z anteny.

 
Kampania „Abonament RTV: to się opłaca” ma uświadomić, że opłacenie abonamentu to dobra inwestycja

Podziel się:  Więcej
Dlatego tak ważna jest świadomość, że regularna opłata abonamentu radiowo-telewizyjnego to nie tylko obowiązek każdego posiadacza telewizora i odbiornika radiowego, ale także inwestycja na przyszłość, dzięki której Telewizja Polska może dalej rozwijać wartościowe inicjatywy.

Niestety Polacy wciąż zajmują pierwsze miejsce w Europie w… niepłaceniu abonamentu. Podczas, gdy w Europie od płacenia abonamentu uchyla się ok. 10 proc. gospodarstw domowych, w Polsce ta liczba wciąż sięga 40 proc.

Kampania „Abonament RTV: to się opłaca” ma uświadomić widzom, że opłacenie abonamentu radiowo-telewizyjnego to dobra inwestycja!

Zobacz najnowsze spoty abonamentowe: