• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Wieczór wyborczy w TVP

16:45, 22.11.2010
Wieczór wyborczy w TVPPrawie 4,5 mln. widzów obejrzało w TVP1 i w TVP INFO „Wieczór wyborczy -Samorząd 2010”, podczas którego TNS OBOP podał przybliżone wyniki wyborów do sejmików wojewódzkich i na prezydentów Warszawy, Łodzi i Krakowa. „Wieczór wybroczy” Telewizji Polskiej zgromadził przed telewizorami najwięcej widzów spośród wszystkich stacji telewizyjnych w kraju.

Prawie 4,5 mln. widzów obejrzało w TVP1 i w TVP INFO „Wieczór wyborczy -Samorząd 2010”, podczas którego TNS OBOP podał przybliżone wyniki wyborów do sejmików wojewódzkich i na prezydentów Warszawy, Łodzi i Krakowa. „Wieczór wybroczy” Telewizji Polskiej zgromadził przed telewizorami najwięcej widzów spośród wszystkich stacji telewizyjnych w kraju.


Podziel się:  Więcej
Pierwsze sondażowe wyniki wyborów samorządowych oraz frekwencji wyborczej podane na antenie TVP1 na podstawie badania „exit pool” przeprowadzonego przez TNS OBOP w 745 lokalach wyborczych obejrzało średnio 3 152 tys. widzów (23,4 proc udziałów w rynku), a w TVP INFO - 1 322 tys. widzów (10,2 proc. udziałów w rynku).Telewizja Polska po raz pierwszy podała i omówiła wyniki sondażowe wyborów do sejmików wojewódzkich w każdym z szesnastu programów lokalnych TVP. W sumie lokalne „Studia wyborcze” obejrzało średnio 1 136 tys. widzów.