• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Małgorzata Wyszyńska kieruje Wiadomościami TVP

13:24, 29.10.2010
Małgorzata Wyszyńska kieruje Wiadomościami TVPMałgorzata Wyszyńska jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. W TVP pracuje od 1997, najpierw w oddziale TVP w Poznaniu a następnie w Warszawie, gdzie zadebiutowała w roli prezenterki pogody po Wiadomościach. Prowadziła Teleekspress, wiele audycji publicystycznych, poranną audycję Kawa czy herbata, była prezenterką oprawy TVP1, współpracowała z TV Polonia. Do marca 2010 prowadziła główne wydanie Wiadomości.

Z Jackiem Karnowskim, kierującym dotychczas Wiadomościami, umowa o pracę została dziś rozwiązana.

Biuro Rzecznika Prasowego TVP

Małgorzata Wyszyńska objęła funkcję kierownika Zespołu Wiadomości.Nastąpiło to na wniosek dyrektora TVP1 Iwony Schymalli, która przedstawiła dziś nową szefową zespołowi Wiadomości.


Podziel się:  Więcej
Małgorzata Wyszyńska jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. W TVP pracuje od 1997, najpierw w oddziale TVP w Poznaniu a następnie w Warszawie, gdzie zadebiutowała w roli prezenterki pogody po Wiadomościach. Prowadziła Teleekspress, wiele audycji publicystycznych, poranną audycję Kawa czy herbata, była prezenterką oprawy TVP1, współpracowała z TV Polonia. Do marca 2010 prowadziła główne wydanie Wiadomości.

Z Jackiem Karnowskim, kierującym dotychczas Wiadomościami, umowa o pracę została dziś rozwiązana.

Biuro Rzecznika Prasowego TVP