• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

TVP POLONIA - INFORMACJE O ANTENIE

11:18, 29.08.2013
TVP POLONIA - INFORMACJE O ANTENIETVP Polonia to misja TVP w najpełniejszej postaci. Dajemy Widzom możliwość kontaktu z polską kulturą, tradycją, językiem a co najważniejsze tożsamością narodową. Na antenie oferujemy najlepszą i najpopularniejszą produkcję całej korporacji. TVP Polonia jako jedyna stacja w kraju patronuje i informuje o wielu dużych i mniejszych wydarzeniach istotnych dla mniejszości polskiej na całym świecie.

TVP Polonia jest podstawowym źródłem kontaktu Polaków rozsianych na całym świecie. (Według danych MSZ około 18 milionów Polaków) nowy układ ramowy (realizowany od ponad roku) oraz zmiana i co istotne poszerzenie oferty programowej sprawiły, że kanał cieszy się coraz mocniejszą pozycją a zadowolenie widzów okazywane jest niemal codziennie przez liczną korespondencję i wyniki oglądalności. W kraju TVP Polonia wśród ponad 210 polskojęzycznych stacji plasuje się w top 20 najchętniej oglądanych anten.

 
logo

Podziel się:  Więcej
TVP Polonia to misja TVP w najpełniejszej postaci. Dajemy Widzom możliwość kontaktu z polską kulturą, tradycją, językiem a co najważniejsze tożsamością narodową. Na antenie oferujemy najlepszą i najpopularniejszą produkcję całej korporacji. TVP Polonia jako jedyna stacja w kraju patronuje i informuje o wielu dużych i mniejszych wydarzeniach istotnych dla mniejszości polskiej na całym świecie.