• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

TVP znowu pod żaglami!

17:13, 24.07.2014
TVP znowu pod żaglami!Telewizja Polska ponownie uruchamia wirtualny kanał na żądanie TVP Żagle, dostępny nie tylko w Polsce ale również za granicą. Kanał będzie działał podczas całego weekendu 25-27 lipca na Platformie Hybrydowej TVP, w Internecie na stronie www.tvpstream.tvp.pl oraz na tabletach i smartfonach poprzez aplikację TVP Stream.

Telewizja Polska ponownie uruchamia wirtualny kanał na żądanie TVP Żagle, dostępny nie tylko w Polsce ale również za granicą. Kanał będzie działał podczas całego weekendu 25-27 lipca na Platformie Hybrydowej TVP, w Internecie na stronie www.tvpstream.tvp.pl oraz na tabletach i smartfonach poprzez aplikację TVP Stream.

 
(fot.)

Podziel się:  Więcej
Tym razem TVP Żagle będą relacjonować Mistrzostw Świata seniorów i juniorów w żeglarskiej klasie Laser Radial, rozgrywane na akwenie w pobliżu Dziwnowa.

To specjalna oferta skierowana do osób zainteresowanych żeglarstwem, marynistyką i regatami. Specjalne studio telewizyjne z ekipą TVP Szczecin zlokalizowane na miejscu zawodów będzie pokazywać nie tylko sportowe zmagania, ale też relacje reporterskie, filmy dokumentalne oraz materiały archiwalne zrealizowane przez kpt. Krzysztofa Baranowskiego, a zawodnicy, trenerzy i prowadzący całość entuzjasta żeglarstwa Paweł Pochwała – przybliżać tajniki tej dyscypliny sportu.

Trzydniowe TVP Żagle nie zapomną też zaprezentowania innych konkurencji żeglarskich i regionu zachodniopomorskiego. Kanał TVP Żagle jest uruchamiany okazjonalnie i dedykowany największym imprezom żeglarskim rozgrywanym w Polsce. W ubiegłym roku cieszył się on ogromnym zainteresowaniem widzów, którzy mogli wirtualnie uczestniczyć w zmaganiach międzynarodowych ekip finału wielkich żaglowców „The Tall Ships Races” w Szczecinie.

Do zobaczenia w TVP STREAM