• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

KOMUNIKAT

13:46, 08.11.2018
KOMUNIKAT!!! pusty LEAD !!!

Podziel się:  Więcej

KOMUNIKAT

 

Biuro Reklamy Telewizji Polskiej S.A. informuje, iż z dniem 12 grudnia 2018 roku weszła w życie zmiana art. 64 ustawy Prawo Telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (Dz.U. z 2018 r. poz. 1954)

 

Zgodnie z nowym brzmieniem art. 64 przedmiotowej ustawy, w przypadku gdy abonent nie określił w umowie z operatorem sieci telekomunikacyjnej progu kwotowego, do którego jest możliwe wykonywanie połączeń na numery usług o podwyższonej opłacie i odbieranie połączeń z takich numerów, próg ten wynosi 35 złotych dla każdego okresu rozliczeniowego (przykładowo miesiąc kalendarzowy).

 

Po osiągnięciu progu kwotowego wykonywanie połączeń na numery usług o podwyższonej opłacie i odbieranie połączeń z takich numerów w danym okresie rozliczeniowym JEST NIEMOŻLIWE. Dalsze wykonywanie i odbieranie takich połączeń będzie możliwe dopiero po określeniu przez abonenta wyższego progu kwotowego (100 zł, 200 zł) i wyłącznie do wysokości tego progu. W tym celu sugerujemy skontaktować się ze swoim operatorem sieci telekomunikacyjnej.