• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Tylko w TVP

11:58, 01.09.2008
Tylko w TVPPonad miesiąc temu (od 17 marca) na antenach TVP przy programach, które w dużej mierze finansowane są z abonamentu pojawił się specjalny znak „Tylko u nas”. W ten sposób telewizja publiczna sygnalizuje swoim widzom, że w jej ofercie programowej znajdują się pozycje, których nie realizują stacje komercyjne. Do nich należą m.in. Teatr Telewizji (140 przedstawień zaprezentowanych w roku 2007), rodzinne programy dla dzieci takie, jak „Domisie”, filmy dokumentalne np. „Socjalizm albo śmierć”, programy kulturalne – „Ulice kultury” czy „Łossskot”. Tylko na antenie TVP znaleźć można relacje z różnych, krajowych wydarzeń kulturalnych i charytatywnych, takich jak: „Anna Dymna – spotkajmy się”, czy „Festiwal Kultury Żydowskiej”.
Graficzny znak „Tylko u nas” będzie zamieszczany również w opisach programów znajdujących się na stronach internetowych TVP. (I.P.)

Telewizja Polska rozpoczęła kampanię informacyjną prezentującą programy, które widzowie znajdą tylko na jej antenach. Podczas emisji wybranych pozycji programowych na ekranie pojawia się specjalne oznaczenie „Tylko u nas”.


Podziel się:  Więcej
Ponad miesiąc temu (od 17 marca) na antenach TVP przy programach, które w dużej mierze finansowane są z abonamentu pojawił się specjalny znak „Tylko u nas”. W ten sposób telewizja publiczna sygnalizuje swoim widzom, że w jej ofercie programowej znajdują się pozycje, których nie realizują stacje komercyjne. Do nich należą m.in. Teatr Telewizji (140 przedstawień zaprezentowanych w roku 2007), rodzinne programy dla dzieci takie, jak „Domisie”, filmy dokumentalne np. „Socjalizm albo śmierć”, programy kulturalne – „Ulice kultury” czy „Łossskot”. Tylko na antenie TVP znaleźć można relacje z różnych, krajowych wydarzeń kulturalnych i charytatywnych, takich jak: „Anna Dymna – spotkajmy się”, czy „Festiwal Kultury Żydowskiej”.
Graficzny znak „Tylko u nas” będzie zamieszczany również w opisach programów znajdujących się na stronach internetowych TVP. (I.P.)

Tylko w TVP