• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Aż trzy nominacje dla Telewizji Polskiej w plebiscycie Róże Gali 2015

13:21, 02.11.2015
Aż trzy nominacje dla Telewizji Polskiej w plebiscycie Róże Gali 2015!!! pusty LEAD !!!

Katarzyna Janowska - dyrektor TVP Kultura, redaktor Michał Olszański oraz program „The Voice of Poland” znaleźli się w gronie nominowanych w plebiscycie Róże Gali 2015. Zwycięzcy wyłonieni zostaną w głosowaniu czytelników.

 
Logo

Podziel się:  Więcej
W kategorii MEDIA dyrektor Katarzyna Janowska została nominowana z okazji 10-lecia istnienia kanału. Z anteną TVP Kultura związana jest od samego początku. Od czterech lat pełni funkcję dyrektorki TVP Kultura. Wraz z Maksem Cegielskim prowadzi „Halę Odlotów”, jeden ze sztandarowych programów stacji. Karierę dziennikarską zaczęła w „Gazecie Krakowskiej”, publikowała także na łamach „Polityki”, przez ponad rok była naczelną „Przekroju”. Zasłynęła serią wywiadów telewizyjnych współprowadzonych wraz z Piotrem Mucharskim - „Rozmowy na koniec wieku” i „Rozmowy na nowy wiek”. Ich bohaterami były autorytety świata polskiej kultury, nauki i polityki.

W tej samej kategorii nominowany jest także redaktor Michał Olszański w uznaniu za „dziennikarską wrażliwość społeczną”. Michał Olszański w Telewizji Polskiej jest znany widzom jako prowadzący w TVP2 „Magazyn Ekspresu Reporterów” oraz jako jeden z gospodarzy programu „Pytanie na śniadanie”.

TVP może liczyć na nagrodę także w kategorii ONLINE, w której o Różę Gali powalczy program „The Voice of Poland”. Jury postanowiło docenić go „za wyznaczanie standardów interaktywności”.

„Róże Gali" to coroczne prestiżowe wydarzenie, podczas którego dwutygodnik „Gala” nagradza osoby i wydarzenia ze świata kultury i show biznesu, które odegrały szczególną rolę w mijającym roku.

Czytelnicy mogą głosować na swoich faworytów poprzez SMS-y w terminie do 14 listopada 2015 roku oraz po raz pierwszy w historii plebiscytu na nominowanych w kategorii Online także na stronie www.gala.pl.

Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali, która odbędzie się 23 listopada 2015 r. w budynku Ufficio Primo w Warszawie. Ceremonia wręczenia nagród będzie retransmitowana przez TVP2.

Szczegóły na: rozegali.gala.pl