• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

„Jeden z dziesięciu” w TVP1!

20:23, 14.01.2018
„Jeden z dziesięciu” w TVP1!!!! pusty LEAD !!!

Od 15 stycznia 2018 r. jeden z najpopularniejszych teleturniejów w Polsce będzie nadawany w Programie Pierwszym Telewizji Polskiej o 18:55 od poniedziałku do piątku.

 
Tadeusz Sznuk, prowadzący teleturniej (fot. Ireneusz Sobieszczuk/TVP)

Podziel się:  Więcej
– Jestem zdecydowanie za tym, żeby szanować przyzwyczajenia Widzów, ale jednocześnie brać pod uwagę ich prośby – powiedział Prezes TVP Jacek Kurski. – Cieszymy się z próśb Widzów o emisję teleturnieju „Jeden z dziesięciu” na głównej antenie Telewizji Polskiej. Jest to zbieżne z naszą ogólną strategią profilowania kanałów oraz z naszą intuicją, że teleturniej jest klasycznym programem jedynkowym: misyjnym, wiedzowym, skierowanym do szerokiej publiczności. Dzięki temu mamy w TVP1 spójną i pełną ofertę od „Teleexpressu" do "Wiadomości", a publiczność nie musi szukać swoich ukochanych pozycji w innych kanałach. Jednocześnie wzmocniliśmy w ostatnim czasie TVP2 o inny codzienny teleturniej – siedem razy w tygodniu nadajemy „Koło fortuny” – dedykowany do klasycznej widowni Dwójki. Krótko mówiąc, mamy „win-win” – coś zyskała Dwójka, zyskuje też Jedynka – podsumował Prezes TVP.

Teleturniej emitowany jest Telewizji Polskiej od 1994 r .Od początku istnienia programu jego gospodarzem jest dziennikarz radiowy Tadeusz Sznuk.