• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

„Ojciec Mateusz” z rekordem!

14:49, 26.01.2018
„Ojciec Mateusz” z rekordem!!!! pusty LEAD !!!

Ponad 3,4 miliona widzów przy udziałach 21,5 proc. i zasięgu prawie 5,2 mln obejrzało wczorajszy (25 stycznia), premierowy odcinek 19. serii serialu Jedynki „Ojciec Mateusz”. Jest to najlepszy wynik tej pozycji od 20 kwietnia 2017 (ponad 3,5 mln, 22,3 proc. udz.). Rekord oglądalności „Ojca Mateusza” wpłynął na silną pozycję TVP1, która była liderem dnia – 11,5 proc. udziałów w 4+.

 
Fot. TVP

Podziel się:  Więcej
Serial Jedynki niezmiennie utrzymuje pozycję lidera oglądalności w paśmie. Średnia widownia 18. serii „Ojca Mateusza” w ramówce jesiennej kształtowała się na poziomie 3 mln widzów przy średnich udziałach 19,7 proc.

„Ojciec Mateusz” to cieszący się wielką popularnością polski serial kryminalno-obyczajowy realizowany na podstawie włoskiego przeboju telewizyjnego „Don Matteo”. Opowiada o przygodach księdza rzymskokatolickiego, który po powrocie z misji obejmuje probostwo w Sandomierzu. Detektyw w sutannie (w tej roli znany i ceniony Artur Żmijewski) wspólnie z zaprzyjaźnionymi policjantami rozwiązuje zagadki kryminalne. Subtelnie, ale skutecznie pomaga policji w dotarciu do sedna nierzadko bardzo skomplikowanych spraw. Życzliwy, rozumiejący powikłane losy swoich parafian ksiądz Mateusz zawsze gotowy jest do niesienia pomocy potrzebującym.

Wszystkie odcinki dostępne na TVP VOD (www.vod.tvp.pl)