• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Wnioski akredytacyjne do pobrania dla mediów na 55. KFPP w Opolu

09:50, 22.05.2018
Wnioski akredytacyjne do pobrania dla mediów na 55. KFPP w Opolu!!! pusty LEAD !!!

O akredytacje prasowe mogą ubiegać się dziennikarze prasy, radia, TV oraz serwisów internetowych. Dokumenty akredytacyjne niepoprawnie wypełnione, niekompletne, lub przesłane po terminie, nie będą rozpatrywane.

 
Logo

Podziel się:  Więcej
Cena akredytacji z biletami wynosi 400 zł od osoby. Cena akredytacji bez biletów, bez możliwości zajmowania miejsca na widowni amfiteatru wynosi 200 zł od osoby. Numer konta, na który należy dokonać wpłaty, zostanie podany po mailowym potwierdzeniu przyznania akredytacji w terminie 3 dni od daty wpłynięcia wniosku. Do wniosku konieczne jest dołączenie zdjęcia w wersji elektronicznej.

Wypełnione wnioski akredytacyjne z dopiskiem „Akredytacja – Opole 2018” należy przesłać do dnia 4 czerwca 2018 r. mailem: pr@tvp.pl. Akredytacje będą do odebrania w Biurze Prasowym Festiwalu w Opolu (Muzeum Polskiej Piosenki), od środy, 6 czerwca 2018 r.

Wystąpienie o akredytację nie jest jednoznaczne z jej otrzymaniem. Organizator zastrzega sobie prawo do nie przyznania akredytacji bez podania przyczyny.