• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Wakacyjna trasa koncertowa Dwójki nabiera tempa!

15:03, 24.07.2018
Wakacyjna trasa koncertowa Dwójki nabiera tempa!!!! pusty LEAD !!!

Po Toruniu, czas na Zamość. Tym razem wśród wykonawców pojawi się zagraniczna gwiazda. Ray Wilson wystąpi ze swoim zespołem, zaśpiewa też w duecie z Patrycją Markowską. Początek transmisji z Zamościa w niedzielę, 29 lipca, o godz. 20:05.

 
Logotyp

Podziel się:  Więcej
Najgorętsze, wakacyjne rytmy, atmosfera nieskrępowanej zabawy i dwie godziny muzyki w wykonaniu największych gwiazd polskiej sceny muzycznej! Na scenie gość zza granicy – Ray Wilson, któremu towarzyszyć będzie plejada rodzimych gwiazd. W Zamościu wystąpią m.in. Michał Szpak, Sarsa, Margaret, Patrycja Markowska, Natalia Szroeder, Formacja Nieżywych Schabuff, Gromee & Lukas Meijer, Leszcze, Rafał Brzozowski, Marta Gałuszewska i zespół 4Dreamers. Koncert poprowadzą Izabella Krzan i Ida Nowakowska. Z backstage’u panie wspierać będą panowie: Mateusz Szymkowiak i Kamil Nosel z Radia ZET, znany m.in. z tego, że nie ma osoby, której nie potrafiłby „wkręcić“. Próbkę swoich umiejętności da również w Zamościu.

Kolejne koncerty wakacyjnej trasy Dwójki odbędą się w sierpniu – w Stalowej Woli (5 sierpnia) i Gdańsku (31 sierpnia). Całej trasie towarzyszy hasło „Lato, muzyka, zabawa”. Publiczność zgromadzona na koncertach i widzowie Dwójki bawią się przy najgorętszych przebojach ostatnich lat oraz nieśmiertelnych, muzycznych evergreenach.

„LATO, MUZYKA, ZABAWA – WAKACYJNA TRASA DWÓJKI”. Koncert z ZAMOŚCIA. Niedziela, 29 lipca, godz. 20.05, na żywo w TVP2.

Patroni medialni: Radio ZET, Super Express, Interia.pl