• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Premiera nowego programu „Kapitał Polski” w TVP Polonia!

13:02, 04.10.2018
Premiera nowego programu „Kapitał Polski” w TVP Polonia!!!! pusty LEAD !!!

Już w najbliższy piątek 5 października o godz. 18.25 TVP Polonia zaprasza na pierwszy odcinek polonijnego magazynu gospodarczego „Kapitał Polski”. Autorką i prowadzącą program jest Agata Konarska.

 
Logo programu

Podziel się:  Więcej
Magazyn „Kapitał Polski” będzie promował polską gospodarkę oraz przedstawiał procesy z nią związane. W programie prezentowane będą sylwetki polskich przedsiębiorców i wynalazców, podbijających rynki międzynarodowe, a także tych, którzy szukają sposobu na opatentowanie swojego wynalazku i zainteresowanie nim światowych firm. „Kapitał Polski” będzie pokazywał również przykłady naszych rodaków zdecydowanych przenieść swój biznes zza granicy do kraju, oraz tych, którzy już to zrobili. W programie nie zabraknie informacji o najważniejszych wydarzeniach ekonomicznych tygodnia.

Program będzie realizowany w miejscach, gdzie rozwija się polski kapitał. W pierwszym wydaniu „Kapitału Polskiego” TVP Polonia zaprasza do Nowego Sącza, miasta na południu Polski, gdzie w ostatnich kilku dekadach powstały znane firmy budowlane i spożywcze, które rozsławiły Polskę w świecie.

Program poprowadzi Agata Konarska, dziennikarka TVP specjalizująca się w tematach gospodarczych a także dotyczących integracji europejskiej i polityki międzynarodowej. Z TVP Polonia związana od 1995 roku. Obecnie prowadzi programy informacyjno-publicystyczne.

„Kapitał Polski” w każdy piątek już od 5 października o godz. 18.25 i 4.55 w TVP Polonia.

Program będzie można zobaczyć także na www.tvppoloniastream.tvp.pl