• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Oglądaj „Serce dla dzieci” i pomóż!

09:38, 02.12.2014
Oglądaj „Serce dla dzieci” i pomóż!!!! pusty LEAD !!!

TVP1 i Ringier Axel Springer Polska poprzez koncert charytatywny z gwiazdami piosenki będą zbierać pieniądze na pomoc dzieciom, które dotknęła rzadko spotykana choroba, niepełnosprawność lub trudna sytuacja życiowa. Koncert „Serce dla dzieci” odbędzie się w poniedziałek, 15 grudnia, o godz. 20:25 w warszawskim Teatrze Dramatycznym, a Jedynka będzie go na żywo transmitować.


Podziel się:  Więcej
Podczas koncertu, który poprowadzą: Agata Młynarska i Krzysztof Ziemiec, zbierane będą fundusze na pokrycie niezbędnych potrzeb związanych z leczeniem, codziennym funkcjonowaniem i rozwojem ośmiorga podopiecznych Fundacji Faktu. Każde z potrzebujących dzieci będzie wspierał artysta-ambasador - dobrocią, talentem i swoją obecnością w programie. Widzowie będą mogli pomóc dzieciom, dzwoniąc na podany podczas koncertu numer telefonu lub wysyłając sms-a. Ambasadorzy zaśpiewają swoje największe przeboje, natomiast na początku oraz w oczekiwaniu na finansowe podsumowanie koncertu wystąpi Zespół Pectus.

Artyści wystąpią na scenie, jak również pojawią się w przygotowanych wcześniej mini - reportażach i spotach z udziałem podopiecznych: Robert Janowski z Kubą Potkańskim (potrzeba 17 tys. zł na wózek, ortezy i komputer z oprzyrządowaniem), Zbigniew Wodecki z Kamilem Pochopiniem (47 tys. zł na protezę), Olga Bończyk z Anną Gabriel (22 tys. zł na asystor kaszlu), Anna Wyszkoni z Małgosią Pilińską (25 tys. zł na przystawkę do wózka z napędem ręcznym i wspomaganiem elektrycznym), Bracia Cugowscy i Bartoszem Sopatą (34,5 tys. zł na specjalny chodzik do stymulacji ruchu i korekty postawy oraz dofinansowanie do wózka), Perfect z Mariuszem Szcześnikiem (10 tys. zł na wózek, inhalator, nawilżacz), Patrycja Markowska z Michałem Matulką (10 tys. zł na pół roku intensywnej rehabilitacji) oraz Margaret z Adrianem Rypińskim (12 tys. zł na całoroczną opiekę medyczną). Centrum Informacji TVP

Więcej informacji na stronie: sercedladzieci.fakt.pl
Twórcy koncertu: reżyseria: Bolesław Pawica, producent: Agencja Produkcji Telewizyjnej i Filmowej TVP - Cezary Golędzinowski, redaktor prowadzący TVP1: Irena Pręcikowska, redaktor odpowiedzialny: APTiF TVP - Barbara Krysztofek-Gola, współpraca reżyserska, kierownictwo muzyczne: Dorota Szpetkowska, realizacja materiałów filmowych – Lucyna Erdmanis.
Patron medialny: Onet.pl; Partner główny KGHM Polska Miedź S.A. ; Partner merytoryczny Kulczyk Foundation; Partner UBOAT LINE