• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

TVP Historia: angielskie seriale z napisami

11:57, 01.09.2008
TVP Historia: angielskie seriale z napisamiSą to m.in. filmy o zabójstwie Johna Lennona oraz o Opus Dei i „kodzie Da Vinci”, a także seriale: 12-odcinkowa „Historia Judaizmu”, 4-odcinkowy cykl o czołgach i pojazdach pancernych, 6 odcinków o starożytnych cywilizacjach Rzymu, Egiptu, Majów, Inków i Celtów, oraz biografie znanych zabójców - od Pablo Escobara do Ali Agcy.

W sumie pakiet programów zakupiony na ostatnich targach w Cannes obejmuje kilkadziesiąt godzin. Po emisji filmów z polskimi napisami planowane jest przeprowadzenie badań opinii widzów.TVP Historia przygotowuje emisję filmów i seriali dokumentalnych w oryginalnej angielskiej wersji językowej z napisami. Kanał zakupił szereg atrakcyjnych pozycji produkcji amerykańskiej i kanadyjskiej.


Podziel się:  Więcej
Są to m.in. filmy o zabójstwie Johna Lennona oraz o Opus Dei i „kodzie Da Vinci”, a także seriale: 12-odcinkowa „Historia Judaizmu”, 4-odcinkowy cykl o czołgach i pojazdach pancernych, 6 odcinków o starożytnych cywilizacjach Rzymu, Egiptu, Majów, Inków i Celtów, oraz biografie znanych zabójców - od Pablo Escobara do Ali Agcy.

W sumie pakiet programów zakupiony na ostatnich targach w Cannes obejmuje kilkadziesiąt godzin. Po emisji filmów z polskimi napisami planowane jest przeprowadzenie badań opinii widzów.