• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Nieoczekiwane spotkanie „Młodych Lekarzy” z Cezarym Żakiem

15:16, 17.03.2017
Nieoczekiwane spotkanie „Młodych Lekarzy” z Cezarym Żakiem!!! pusty LEAD !!!

Przed bohaterami serialu dokumentalnego „Młodzi Lekarze” kolejne wyzwania. Spotkania ze światowej sławy chirurgiem, niewidomą Moniką z pierwszej serii czy znanym rajdowcem. W szpitalu niespodziewanie pojawia się Cezary Żak. Co może łączyć aktora z „Młodymi Lekarzami”? O tym już w najbliższym odcinku 19 marca o godz. 21:25 w telewizyjnej Jedynce.

 
Monika z wizyta u dr Michala

Podziel się:  Więcej
Agnieszka jest jedną z organizatorek medycznej konferencji na temat leczenia otyłości najmłodszych pacjentów. Pretekstem do tego wydarzenia jest przyjazd światowej sławy amerykańskiego chirurga, który przeprowadzi operację zmniejszenia żołądka u nastolatki ważącej prawie 140 kg. Za to u Michała pojawi się jedna z bohaterek pierwszej serii „Młodych Lekarzy”, niewidoma Monika. Tomek rozpoczyna specjalizację z medycyny rodzinnej w jednej z przychodni w Zawierciu. Bartek po raz pierwszy odwiedza Hospicjum Onkologiczne. Rozważa w przyszłości specjalizację z medycyny paliatywnej, więc teraz, jako wolontariusz, chce przyjrzeć się pracy z pacjentami. Marta przeprowadza spektakularną operację pacjentki z guzem mózgu. Guz umiejscowiony jest w taki sposób, że oplata go kora ruchowa pacjentki, zatem w czasie operacji zostanie ona wybudzona, by nie czując bólu, mogła wykonywać polecenia lekarzy. Małgosia jedzie na weekend do rodziców na Podkarpacie.

Smutne historie pacjentów nowej serii „Młodych Lekarzy” poruszają też serca widzów Jedynki, stają się inspiracją do bezinteresownej pomocy. Tym razem ujęła historia starszej pani, której mąż choruje na Alzheimera.

„Młodzi lekarze” w niedzielę, 19 marca, o godz. 21.25 w TVP1
Przepis na ciasto z cukinii dr Marty pojawi się po emisji odcinka na: https://www.facebook.com/mlodzilekarzetvp/

Link do zwiastuna i fotosów:
https://mab.to/6ScHNE9IY

Wszystkie odcinki są dostępne na:
vod.tvp.pl

Więcej o serialu na:
mlodzilekarze.tvp.pl