• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Wyjątkowy Koncert Jubileuszowy „Jaka to melodia?”

16:59, 09.10.2017
Wyjątkowy Koncert Jubileuszowy „Jaka to melodia?”!!! pusty LEAD !!!

21 października 2017 na Torwarze w Warszawie wielkie muzyczne widowisko z okazji 20-lecia programu „Jaka to melodia?”. Na scenie wystąpią m.in: Oceana, Lou Bega, Golec Orkiestra, Kayah, Margaret, Sound`N`, Varius Manx&Kasia Stankiewicz oraz zespół programu „Jaka to melodia?”.

 
TVP

Podziel się:  Więcej
Program „Jaka to melodia?” od 20 lat bije rekordy oglądalności TVP1 i niezmiennie jest jednym z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych. Pierwszy odcinek Jedynka wyemitowała 4 września 1997 roku. Od dwóch dekad show Jedynki prowadzi Robert Janowski.

W Jubileuszowym Koncercie z okazji 20-lecia muzycznego programu „Jaka to melodia?”, podsumowującym dotychczasowe sukcesy show, zaśpiewają gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Zabrzmi m.in. „Mambo no 5”, „Cry, cry”, „I will always love you”, „Skyfall”, „Chodź, pomaluj mój świat”, „Ściernisko” i „Dwudziestolatki”. Zatańczy także zespół Agustina Egurroli oraz Anna Głogowska. Na jubileuszowy koncert zaprasza Robert Janowski wraz z całym zespołem „Jaka to melodia?”.

Transmisja koncertu w Jedynce 22 października o godz. 17.30.