• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Losowanie Mundialu tylko w TVP!

15:15, 28.11.2017
Losowanie Mundialu tylko w TVP!!!! pusty LEAD !!!

Mistrzostwa świata w piłce nożnej coraz bliżej. Ich przedsmak będzie można poczuć już 1 grudnia (piątek). W Moskwie odbędzie się losowanie grup Mundialu w Rosji. Transmisja w TVP1, TVP Sport, na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport. Początek studia już o godz. 14:35.


Podziel się:  Więcej
Studio poprowadzą: Jacek Kurowski i Rafał Patyra. Ich gośćmi będą: byli selekcjonerzy – Antoni Piechniczek i Paweł Janas, byli reprezentanci Polski – Jerzy Dudek, Michał Żewłakow, trener Jacek Magiera oraz Dariusz Szpakowski. O historii Mundiali opowie Przemysław Babiarz, a reakcje na losowanie w Internecie będą obserwowali: Sebastian Parfjanowicz i Sebastian Szczęsny. Specjalnie z Moskwy dla widzów TVP losowanie skomentują Jacek Laskowski i Maciej Iwański. Tuż po ceremonii będzie czas na pierwsze reakcje. Obecny w Moskwie reporter TVP Szymon Borczuch porozmawia między innymi z selekcjonerem Adamem Nawałką i prezesem PZPN Zbigniewem Bońkiem.

Studio w TVP Sport rozpocznie się już półtorej godziny przed ceremonią o godz. 14:35 i potrwa aż godz. 18:35. Widzowie Jedynki dołączą o godz. 15:20. Licznie zgromadzeni goście w studiu przeanalizują wszystkie możliwe warianty losowania, przedstawiając swoje typy.

Telewizja Polska zakupiła wyłączne prawa do mistrzostw świata w piłce nożnej 2018 i 2022, EURO 2020 oraz do meczów piłkarskiej reprezentacji Polski w eliminacjach mistrzostw Europy oraz mistrzostw świata oraz dwóch cyklach nowo utworzonych rozgrywek UEFA – Ligi Narodów 2018 i 2022.

Plan transmisji (1 grudnia)

Losowanie MŚ TVP1 godz. 15:20 na żywo
TVP Sport, sport.tvp.pl godz. 14:35 na żywo