• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Darmowy dostęp do płatnych treści TVP VOD dla osób ustawowo zwolnionych z płacenia abonamentu

14:10, 11.04.2018
Darmowy dostęp do płatnych treści TVP VOD dla osób ustawowo zwolnionych z płacenia abonamentu!!! pusty LEAD !!!

Od 1 kwietnia br. wszyscy znajdujący się w wykazie osób uprawnionych do zwolnienia z opłaty abonamentowej rtv, mają darmowy dostęp do wielu płatnych treści TVP VOD.

Osoby ustawowo zwolnione z płacenia abonamentu i posiadające numer identyfikacyjny abonenta mają teraz szeroki dostęp do oferty TVP VOD za darmo. Przedpremierowe odcinki najpopularniejszych polskich seriali takich jak „Ojciec Mateusz” „Komisarz Alex”, „Wojenne dziewczyny”, „Rodzinka.pl”, „O mnie się nie martw”, „M jak miłość”, „Barwy szczęścia”, „Na sygnale” i „Na dobre i na złe” są dostępne dla tych użytkowników jeszcze przed ich emisją antenową. Dodatkowo można śledzić dalsze losy bohaterów „Korony królów” i „Pensjonatu nad Rozlewiskiem”.

W katalogu TVP VOD znajdują się również liczne produkcje filmowe, m. in.: „Chce się żyć”, „Demony” czy „Córki Dancingu”, których oglądanie nie wymaga dodatkowych opłat.

Bezpłatny dostęp do ulubionych treści mogą uzyskać osoby zwolnione z opłat abonamentowych, które aktywują konto TVP (na stronach: tvp.pl lub vod.tvp.pl) posiadanym numerem identyfikacyjnym abonenta.