• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Gala KnockOut Boxing Night #1: Głowacki – Silgado w TVP1 i TVP Sport

15:44, 10.05.2018
Gala KnockOut Boxing Night #1: Głowacki – Silgado w TVP1 i TVP Sport!!! pusty LEAD !!!

W sobotę, 12 maja w Wałczu były mistrz świata WBO Krzysztof Głowacki zmierzy się z Santanderem Silgado. To będzie walka wieczoru podczas gali KnockOut Boxing Night. Transmisje w TVP1, TVP Sport, na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej.


Podziel się:  Więcej
Dla Głowackiego najbliższy występ będzie wyjątkowy. Po raz drugi w karierze wystąpi w swoim rodzinnym mieście, gdzie może liczyć na gorący doping. Pozycję zbudował serią zwycięstw, której ukoronowaniem było mistrzowskie starcie z Marco Huckiem w 2015 roku. Pas federacji WBO stracił z Ołeksandrem Usykiem. Teraz przyświeca mu jeden cel – odzyskanie miana czempiona. Walka z Kolumbijczykiem Santanderem Silgado w kategorii junior ciężkiej nie będzie łatwa, ale dzięki wygranej Polak może znów walczyć o tytuł.

Podczas gali odbędzie się osiem pojedynków. Oprócz walki wieczoru (Głowacki – Silgado) w ringu zmierzą się m.in.: Paweł Stępień z Michałem Ludwiczakiem o Międzynarodowe Mistrzostwo Polski w wadze półciężkiej i Fiodor Czerkaszyn z Danielem Urbańskim. Pojedynki skomentują: Sebastian Szczęsny i Piotr Jagiełło. Studio poprowadzi Maciej Kurzajewski, a jego gośćmi będą: Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, trener Andrzej Gmitruk i szef KnockOut Promotions – Andrzej Wasilewski. Reporterką będzie Aleksandra Rajewska.

To będzie pierwsza gala w naszym kraju pokazywana przez Telewizję Polską we współpracy z KnockOut Promotions. Umowa obowiązuje do końca 2021 roku, a w tym czasie na antenach TVP będzie można zobaczyć 32 gale bokserskie: zarówno z udziałem polskich zawodników, jak i tych najbardziej znanych bokserów zagranicznych.

Plan transmisji
12 maja (sobota)
KnockOut Boxing Night #1 TVP Sport godz. 20:05 na żywo TVP1 godz. 00:40 na żywo
13 maja (niedziela)
KnockOut Boxing Night #1 TVP Sport godz. 11:05 i 12:30 powt.

Transmisja także na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport.