• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Ponad 7 milionów widzów, 46,5 % udziałów w rynku dla TVP! 4:0 dla Polaków!

13:17, 13.06.2018
Ponad 7 milionów widzów, 46,5 % udziałów w rynku dla TVP! 4:0 dla Polaków!!!! pusty LEAD !!!

Telewizja Polska zdeklasowała konkurencję. Ponad 7 milionów widzów TVP1 i TVP Sport oglądało w szczytowym momencie wygrany przez Polską drużynę 4 do 0 towarzyski mecz z Litwą. Jedynka była liderem dnia zdecydowanie wyprzedzając konkurencję, osiągając 13, 5%. udziałów. Według MOR w szczytowym momencie mecz zgromadził przed telewizorami ponad 8,2 mln widzów. Średnia wyniosła 6,3 mln widzów.

 
Robert Lewandowski zdobył 2 bramki

Podziel się:  Więcej
12 czerwca w TVP1 i TVP Sport ogromne emocje towarzyszyły towarzyskiemu meczowi Polska – Litwa. Ostatni sprawdzian Polaków przed Mundialem, który zdali celująco śledziło na TVP1 i TVP Sport ponad 5 mln widzów, przy łącznych udziałach 46,5%. W szczytowym momencie mecz oglądało łącznie na obu antenach 7 mln widzów według Nielsen Audience Measurement.

Już jutro kolejne emocjonujące wydarzenie sportowe. W czwartek 14 czerwca rozpoczynają się mistrzostwa świata w piłce nożnej Rosja 2018. Transmisje tylko w Telewizji Polskiej. Najpierw na stadionie Łużniki w Moskwie odbędzie się ceremonia otwarcia, a tuż po niej pierwszy mecz: Rosja – Arabia Saudyjska. Początek transmisji w TVP Sport o godz. 15:00, w TVP1 i TVP4K – od godz. 16:00. Spotkanie będzie także dostępne na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Ceremonię otwarcia i mecz skomentują z Moskwy: Jacek Laskowski i Radosław Gilewicz. Studio poprowadzi Przemysław Babiarz a jego gośćmi będą: Jerzy Dudek, Tomasz Frankowski, Włodzimierz Lubański, Adam Matysek, Marcin Komorowski i Rafał Ulatowski.