• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Lato, muzyka, zabawa – Wakacyjna Trasa Dwójki

16:34, 18.07.2018
Lato, muzyka, zabawa – Wakacyjna Trasa Dwójki!!! pusty LEAD !!!

Cztery polskie miasta, najgorętsze, wakacyjne rytmy, atmosfera nieskrępowanej zabawy i ponad osiem godzin muzyki w wykonaniu największych gwiazd polskiej sceny muzycznej! TVP2 zaprasza na cykl niezwykłych, zrealizowanych z rozmachem widowisk muzycznych. Letnia trasa Dwójki startuje już w niedzielę 22 lipca w Toruniu. Początek o godz. 20.05, w Dwójce. Na żywo!

 
logo

Podziel się:  Więcej
Toruń, Zamość, Stalowa Wola i Gdańsk to przystanki na tegorocznej, muzycznej trasie Dwójki. Serii letnich, plenerowych koncertów transmitowanych przez telewizyjną Dwójkę tym razem przyświeca hasło „Lato, muzyka, zabawa”. Nieprzypadkowo. Ultranowoczesne sceny zlokalizowane w czterech polskich miastach gościć będą bowiem plejadę muzycznych gwiazd z Polski i z zagranicy. Publiczność zgromadzona na koncertach, a także widzowie Dwójki bawić się będą przy najgorętszych przebojach ostatnich lat oraz evergreenach. Na marginesie muzycznej uczty gwiazdy podzielą się wspomnieniami dotyczącymi własnych letnich miłości i wakacyjnych przygód.

To jednak nie wszystko! Za pośrednictwem nowych technologii widzowie Dwójki będą mieli okazję każdorazowo współtworzyć muzyczne widowisko. Zaprezentować filmik z wakacji, pozdrowić bliskich lub zadedykować piosenkę ukochanej osobie. Kącik utraconych znajomości pozwoli odnaleźć dawną miłość z kolonii lub obozu. Nie zabraknie także konkursów i zabaw dla telewidzów.

Na pierwszy koncert Dwójka zaprasza już w niedzielę 22 lipca. W Toruniu wystąpią m.in. Ewa Farna, IRA, Blue Cafe, KOMBII, Ewelina Lisowska, Varius Manx & Kasia Stankiewicz, Michał Szczygieł, Roksana Węgielm zwyciężczyni The Voice Kids i wielu innych. Usłyszymy takie przeboje, jak „Ona jest ze snu“, „Do nieba“, „Słodkiego miłego życia“, „W stronę słońca“ czy „Orła cień“. Koncert poprowadzą Izabella Krzan, Ida Nowakowska. Towarzyszyć im będzie Agnieszka Kołodziejska z Radia Zet. Z backstage’u panie wspierać będą: Mateusz Szymkowiak i Kamil Nosel. Początek o godz. 20:05 w Dwójce. Na żywo!

„LATO, MUZYKA, ZABAWA – WAKACYJNA TRASA DWÓJKI”. Koncert z TORUNIA. Niedziela, 22 lipca, godz. 20:05, TVP2.