• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Koncert „Roztańczony PGE Narodowy” w TVP2

11:24, 18.09.2018
Koncert „Roztańczony PGE Narodowy” w TVP2!!! pusty LEAD !!!

W sobotę 22 września Dwójka zaprasza na koncert z udziałem polskich i światowych gwiazd muzyki tanecznej. Na warszawskim stadionie „PGE Narodowy” wystąpią, m.in.: Sławomir, Zenon Martyniuk, Cleo i Stachursky. Poza Polskimi gigantami będziemy gościć również takie legendy jak Sabrina, Londonbeat i „Shanguy”. Początek transmisji o godz. 21.00 w TVP2.

 
Logo TVP2

W sobotnie popołudnie 22 września uwaga fanów muzyki tanecznej w Polsce będzie zwrócona w kierunku PGE Narodowego. Najbardziej roztańczoną imprezę w naszym kraju, transmitowaną w TVP2, uświetnią artyści bijący wszelkie rekordy popularności. Na koncercie wystąpi ikona polskiej muzyki Disco - Zenon Martyniuk i zespoł Akcent. Największa gwiazda Rock Polo i twórca megahitu „Miłość w Zakopanem" – Sławomir z pewnością rozgrzeje publiczność na stadionie i przed telewizorami. Nie można pominąć również takich osobowości jak Cleo, Stachursky czy Filipa Lato.

Poza Polskimi gigantami będziemy gościć również takie legendy jak Sabrina i Londonbeat. Punktem kulminacyjnym tego wieczoru będzie grupa, osiągająca obecnie największe sukcesy w branży muzycznej czyli „Shanguy” znana z hitów „La Loose” i „King Of The Jungle”. Koncert poprowadzą: Iza Krzan, Tomasz Kammel i Norbi.

Na koncert „Roztańczony PGE Narodowy” zapraszamy do Dwójki 22 września o godz. 21.00.