• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Porywający dramat psychologiczny „Doktor Foster” w TVP2!

10:00, 03.10.2018
Porywający dramat psychologiczny „Doktor Foster” w TVP2!!!! pusty LEAD !!!

Od 4 października, w każdy czwartek o godz. 20.35 Dwójka zaprasza na wielokrotnie nagradzany brytyjski serial dramatyczny „Doktor Foster”. To zrealizowana w konwencji thrillera współczesna opowieść o niełatwych relacjach w rodzinie, gdzie brak zaufania i zdrada prowadzą do tragicznych i nieodwracalnych konsekwencji. W roli głównej Suranne Jones.

 
Logo

Podziel się:  Więcej
Doktor Gemma Foster jest utalentowaną i szanowaną lekarką rodzinną w swojej miejscowości. Kochającą matką i żoną. Jednak jej życie zmieni się raz na zawsze. Podejrzewając swojego męża Simona (Bertie Carvel) o romans, jest zdeterminowana, by odkryć prawdę.

Serial był ogromnym sukcesem kanału BBC ONE. Finałowy odcinek serialu „Doktor Foster” osiągnął szczytową widownię na poziomie ponad 10 milionów widzów, co uplasowało go w czołówce dziesięciu najpopularniejszych programów w Wielkiej Brytanii, a także na liście najpopularniejszych nowych serial dramatycznych w 2015 roku.

Obsada: Suranne Jones, Bertie Carvel, Robert Pugh, Jodie Comer, Thusitha Jayasundera, Victoria Hamilton, Adam James, Clare Hope Ashitey, Martha Howe-Douglas, Neil Stuke, Sara Stewart.

„Doktor Foster” I i II sezon – premiera 4 października br. w TVP2, emisja w czwartki, godz. 20.35.