• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Mecze reprezentacji Polski w TVP1 i TVP Sport

14:50, 10.10.2018
Mecze reprezentacji Polski w TVP1 i TVP Sport!!! pusty LEAD !!!

Na Stadionie Śląskim w Chorzowie reprezentacja Polski, prowadzona przez Jerzego Brzęczka, rozegra drugi i trzeci mecz w Lidze Narodów. W czwartek 11 października Biało-Czerwoni zmierzą się z Portugalią, a w niedzielę 14 października Polacy rozegrają mecz z reprezentacją Włoch. Przed naszą reprezentacją szansa na zdobycie kolejnych punktów w Lidze Narodów. Transmisje obydwu spotkań w TVP1, TVP Sport, sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

 
Logotyp

Podziel się:  Więcej
Czwartkowy mecz reprezentacji Polski z Portugalią będzie dwunastym w historii spotkaniem obu drużyn. Bilans gier wypada jak na razie nieznacznie na korzyść rywali. Portugalia to aktualny mistrz Europy, z którym przegraliśmy w ćwierćfinale tamtej imprezy dopiero po rzutach karnych. Teraz czas na rewanż. Mimo, że do Polski nie przyjedzie jeden z najlepszych piłkarzy świata Cristiano Ronaldo, Portugalia to bardzo mocny rywal. W debiucie w Lidze Narodów zespół Fernando Santosa pokonał reprezentację Włoch 1:0. Mecz z Portugalią skomentują: Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak. Gospodarzem studia będzie Jacek Kurowski, a Jego gośćmi będą: Maciej Szczęsny, Sebastian Mila, Tomasz Kłos oraz Robert Podoliński. Reporterami podczas czwartkowego spotkania będą: Szymon Borczuch, Oswald Rodrigo-Pereira, Mariusz Jankowski, Maciej Iwański i Rafał Patyra.

Premierowe spotkanie w Lidze Narodów polscy piłkarze rozegrali 7 września z reprezentacją Włoch w Bolonii, gdzie padł remis 1:1. Gola dla Biało-Czerwonych strzelił Piotr Zieliński. Mecz z Włochami skomentują: Jacek Laskowski i Robert Podoliński. Prowadzącym studio będzie Rafał Patyra, a Jego gośćmi będą: Marcin Żewłakow, Maciej Szczęsny, Sebastian Mila oraz Tomasz Kłos. Reporterami podczas niedzielnego spotkania będą: Jacek Kurowski, Szymon Borczuch, Mariusz Jankowski, Maciej Iwański, Marcin Wojtasik.

Czwartek, 11 października

Polska – Portugalia
TVP1 godz. 20:30
TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport godz. godz. 18:10

Niedziela, 14 października

Polska – Włochy
TVP1 godz. 20:35
TVP Sport, sport.tvp.pl, aplikacja TVP Sport godz. 18:05