• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

TVP z ofertą dla organizatorów pokazów publicznych zawodów Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Wiśle i Zakopanem

14:23, 08.11.2018
TVP z ofertą dla organizatorów pokazów publicznych zawodów Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Wiśle i Zakopanem!!! pusty LEAD !!!

Biuro Handlu i Współpracy Międzynarodowej TVP S.A. po sukcesie handlowym dotyczącym licencjonowania Stref Kibica w czasie Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej (FIFA 2018) wychodzi z kolejną ofertą dla organizatorów pokazów publicznych. Tym razem nadawca publiczny umożliwia uzyskanie zgody sygnałowej dla organizatorów pokazów zawodów Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Wiśle (listopad 2018) i Zakopanem (styczeń 2019).


Podziel się:  Więcej
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem tego typu ofertą TVP dzięki podpisaniu umowy z Polskim Związkiem Narciarskim może ponownie zaoferować wykupienie zgody na wykorzystanie sygnału swoich kanałów TVP dla barów, pubów, restauracji, hoteli czy miejskich stref kibica. Przygotowano dwie opcje sygnałowe z których mogą korzystać organizatorzy pokazów – ze sprzętem dekodującym i bez. To wyjście naprzeciw legalnym strefom kibica w całej Polsce i propozycja uzyskania stosownego pozwolenia już od 200 złotych netto. Cena ta obejmuje zarówno sesje treningowe, konkurs drużynowy, jak i konkurs indywidualny - w Wiśle Malince jak i na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Wszystkie zalegalizowane w ten sposób strefy zostaną opublikowane na oficjalnej liście stref kibica.

Aby dokonać zgłoszenia należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.licencje.tvp.pl (wydarzenie: Zawody Pucharu Świata w Skokach Narciarskich – Wisła, Zakopane (sezon 2018/2019). Liczy się data dokonania zgłoszenia i dokonania wpłaty.