• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Widzowie spędzili Nowy Rok z Jedynką

14:06, 02.01.2019
Widzowie spędzili Nowy Rok z Jedynką!!! pusty LEAD !!!

Pierwszego dnia 2019 roku TVP1 z udziałami 11,6 % była liderem widowni spośród wszystkich stacji telewizyjnych. Największym zainteresowaniem widzów cieszył się pierwszy w tym roku odcinek programu „Jaka to melodia?” i transmisja z Pucharu Świata w skokach narciarskich.

 
Norbi - prowadzący program „Jaka to melodia?” Foto: Jan Bogacz/TVP

Podziel się:  Więcej
Prowadzona przez Norbiego „Jaka to melodia?” w Nowym Roku zgromadziła aż 2,7 mln widzów (udziały 17,4%). To najlepszy wynik programu od 21 stycznia 2018. Gościem specjalnym noworocznego wydania był Michał Milowicz, który wykonał przebój Elvisa Presleya „Jailhouse Rock”.

Ponad 4 mln widzów (27% udz.) obejrzało w TVP1 wczorajszy konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich – Turniej Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen. To był także dobry dzień dla polskiego zawodnika, Dawid Kubacki zajął trzecie miejsce w drugim konkursie Turnieju Czterech Skoczni, stanął na podium.

We wtorkowy wieczór wielkich emocji nie zabrakło również widzom Dwójki. Premierowy odcinek drugiej edycji muzycznego show „The Voice Kids” obejrzało 1,8 mln widzów (10,8% udz.).