• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Teleturniej „Sukces na bank” w TVP3

15:16, 08.05.2019
Teleturniej „Sukces na bank” w TVP3!!! pusty LEAD !!!

Już w najbliższą sobotę, 11 maja o godz. 12:55 na antenie TVP3 najlepsze drużyny szkolne, które wzięły udział w eliminacjach, zmierzą się w teleturnieju wiedzy o ekonomii i finansach „Sukces na bank”. Uczniowie sprawdzą swoją wiedzę w rozgrywkach ćwierćfinałowych.

 
Logo

Podziel się:  Więcej
„Sukces na bank” to jedyny taki teleturniej ekonomiczny w Polsce! 11 maja o godz. 12:55 na antenie TVP3 wystąpią cztery drużyny, które zmierzą się ze sobą w pierwszym ćwierćfinale. W etapie telewizyjnym turnieju gra prawdziwa ekonomiczna ekstraklasa, której można pozazdrościć wiedzy o ekonomii i finansach. We wspólnym paśmie telewizji regionalnej zobaczymy drużyny z II Liceum Ogólnokształcącego im. Mieszka I w Szczecinie, Liceum Ogólnokształcącego nr XIV we Wrocławiu, II Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie oraz Zespołu Szkół Ekonomicznych w Żarach. Pod okiem doświadczonych ekspertów oraz czujnego prowadzącego Rafała Patyry, będą walczyć o awans do dalszych etapów. Sprawdzona zostanie ich wiedza ekonomiczna oraz umiejętność podejmowania ryzyka. Czy poradzą sobie z tym wyzwaniem? Na pewno nie zabraknie emocji i prawdziwej rywalizacji.

„Sukces na bank” to jedyny teleturniej wiedzy o ekonomii i finansach dla uczniów liceów i techników. W pierwszym etapie, rozgrywanym online przy pomocy specjalnie napisanej aplikacji, wzięło udział ponad 150 szkół średnich z całej Polski. Do rozgrywek regionalnych zakwalifikowały się 32 szkoły z 15 województw. 16 najlepszych drużyn spotyka się już w telewizyjnym studiu, aby rywalizować o nagrodę główną - 20 000 zł!

Organizatorem turnieju jest Fundacja BIT MASTERS. Projekt realizowany jest z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Więcej informacji na temat turnieju:
www.sukcesnabank.pl FB: www.facebook.com/SukcesNaBank/
Instagram: https://www.instagram.com/sukcesnabank/
Twitter: https://twitter.com/SukcesNaBank