• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Telewizja Polska ogłasza nabór do nowego cyklu „Szlak nadziei”

16:49, 12.06.2019
Telewizja Polska ogłasza nabór do nowego cyklu „Szlak nadziei”!!! pusty LEAD !!!

Lubisz podróże, interesujesz się historią i nie boisz się nowych wyzwań? Przyjdź na casting do nowego programu historyczno-survivalowego „Szlak nadziei”!

 
"Szlak Nadziei"

Podziel się:  Więcej
Nowy program połączy jeden z najciekawszych epizodów polskiej historii z wielką przygodą. Ideą projektu jest upamiętnienie prawie 4-letniej wędrówki 120 tysięcy żołnierzy i cywilów, którzy przeprawiając się przez 3 kontynenty przebyli trasę 12500 km i zostali zapamiętani jako „Armia Andersa”. Zadaniem uczestników programu będzie pokonanie podobnej trasy. W programie czeka na nich dzika przyroda, mroźna Syberia i rozpalone słońcem irańskie pustynie. Trzeba będzie wykazać się sprytem, pomysłowością i sztuką negocjacji.

Czy jesteś gotowy/gotowa na przygodę życia? Jeżeli tak, zapraszamy na casting!

Wyślij swoją kandydaturę na adres: szlaknadziei@tvp.pl. W mailu zwrotnym otrzymasz ankietę do wypełnienia, prośbę o nagranie video-prezentacji i regulamin. Kompletne zgłoszenie odeślij na adres: szlaknadziei@tvp.pl do 30 czerwca 2019.

W nagraniu video-prezentacji przekonaj nas, dlaczego właśnie Ty miałbyś przejść z nami „Szlakiem nadziei”. Pokaż w filmie kawałek swojej codzienności. Może masz jakieś pamiątki po przodkach, którzy wędrowali szlakiem Armii Generała Andersa? Pokaż je lub opowiedz, co łączy Cię emocjonalnie z tym fragmentem historii.

Poszukujemy kobiet i mężczyzn, którzy ukończyli 18 lat, gotowych na wyzwania i przygodę. Otwartych na inne kultury i ludzi poznawanych na szlaku. Chętnie znoszących niewygody podróży, ciekawych świata miłośników historii.

Szczegóły programu „Szlak nadziei” znajdują się w Regulaminie dostępnym w załączeniu, pod adresem: https://centruminformacji.tvp.pl/

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń.