• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Stanowisko TVP w związku z publikacjami Agnieszki Kublik

15:51, 24.06.2019
Stanowisko TVP w związku z publikacjami Agnieszki Kublik!!! pusty LEAD !!!

TVP nigdy nie potwierdziło, że Prezes Jacek Kurski przebywał czy pojawiał się w sztabie wyborczym jakiejkolwiek partii politycznej w okresie kampanii wyborczej. Takie stwierdzenie jest nadużyciem i manipulacją. Prezes Kurski z racji wykonywanej funkcji spotyka się z przedstawicielami różnych opcji politycznych.

W oświadczeniu TVP zostało stwierdzone, że Prezes Jacek Kurski spotyka się z przedstawicielami różnych opcji politycznych. Oznacza to, że do spotkań dochodzi podczas trwania całej kadencji. Spotkania te nie mają żadnego związku z kampaniami wyborczymi ani nie odbywają się w siedzibach sztabów wyborczych. TVP nigdy nie stwierdziło, że Prezes Kurski spotykał się Agnieszką Pomaską, Pawłem Kukizem, Włodzimierzem Czarzastym, Rafałem Dutkiewiczem w czasie trwania kampanii wyborczej. Poinformowaliśmy jedynie, że z racji wykonywanych przez Prezesa TVP obowiązków służbowych konieczne jest utrzymywanie przez niego kontaktów z przedstawicielami świata polityki.

Prezes Kurski wyraża zgodę na wykorzystanie przez panią A. Kublik powyższej odpowiedzi pod warunkiem, że autorka przyzna, że sugerując, iż Prezes TVP odbywał spotkania z liderami politycznymi w czasie kampanii wyborczej, posłużyła się manipulacją.


Podziel się:  Więcej