• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Wielkie Gwiazdy na II Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach

15:15, 09.08.2019
Wielkie Gwiazdy na II Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach!!! pusty LEAD !!!

Jenny Berggen z Ace of Base kolejną gwiazdą niedzielnego koncertu podczas II Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach. 10 i 11 sierpnia Dwójka zaprosi na to wyjątkowe wydarzenie z udziałem polskich i światowych gwiazd. W kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia wystąpią m.in. Piękni i Młodzi, Zenon Martyniuk, Fun Factory, Limahl i Bayer Full.

 
Logo

Podziel się:  Więcej
Pierwszego dnia koncert poprowadzą: Izabella Krzan, Rafał Patyra, Mateusz Szymkowiak, a widzowie TVP2 będą świadkami muzycznej rywalizacji o tytuł Tanecznego Przeboju Roku 2019. O to prestiżowe miano zawalczą: Zenon Martyniuk, After Party, Extazy, Top Girls, Kordian i Baby Full, Łobuzy, Andre, Mejk, Boys, Classic, MIG i Weekend. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Piękni i Młodzi.

Drugiego dnia Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach Edyta Herbuś, Mateusz Szymkowiak wraz z DJ Markiem Sierockim zaproszą widzów i publiczność na domówkę. Zaserwują na niej przeboje do tańca polskich i zagranicznych artystów. Wystąpią m. in. Francesco Napoli, Fun Factory, Limahl, Jenny Berggen z Ace of Base, Shaun Baker czy Danzel. Podczas koncertu zespół Bayer Full świętować będzie 35-lecie. Bayer Full to kultowy zespół z gatunku muzyki disco polo i jedna z najstarszych polskich grup grających w tym nurcie. Liderem i wokalistą zespołu od początku jest Sławomir Świerzyński. Podczas koncertu w kieleckim amfiteatrze Kadzielnia usłyszymy największe przeboje zespołu, m.in. „Majteczki w kropeczki”, „Moja mała blondyneczko” czy „Wszyscy Polacy”. Zapowiada się gorący wieczór, pełen przebojów, tańca i wspólnego śpiewania. Jubileusz 20-lecia będzie też w tym dniu obchodził Stachursky, który zaprezentuje swoje największe hity.

Festiwal Muzyki Tanecznej już drugi raz odbędzie się w najpiękniej położonym amfiteatrze w Polsce. Amfiteatr Kadzielnia w Kielcach to unikatowy na skalę Europy obiekt, powstały z wykorzystaniem naturalnego otoczenia na terenie dawnego wyrobiska wapieni. Został zgrabnie wkomponowany w malowniczy krajobraz Kadzielni, sąsiadując z takimi atrakcjami jak: Jeziorko Szmaragdowe, Podziemna Trasa Turystyczna, ekstremalna tyrolka czy Skałka Geologów. Obiekt dysponuje największą w Polsce zadaszoną sceną plenerową oraz widownią mieszczącą pięć i pół tysiąca widzów.

Zapraszamy do Dwójki 10 i 11 sierpnia o godz. 20.00.