• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Rzeszów w rytmie „Wakacyjnej Trasy Dwójki”!

14:15, 14.08.2019
Rzeszów w rytmie „Wakacyjnej Trasy Dwójki”!!!! pusty LEAD !!!

Najnowocześniejsza scena plenerowa w Polsce, uznane gwiazdy i utalentowani wykonawcy młodego pokolenia – to zapowiedź fantastycznego widowiska, które tym razem odbędzie się w Rzeszowie. „Wakacyjna Trasa Dwójki” powraca w najbliższą niedzielę, 18 sierpnia od godz. 20:30 w TVP2.

 
TVP

Podziel się:  Więcej
Do wspólnej zabawy w najbliższą niedzielę zaproszą: Boney M, Piękni i Młodzi, Michał Szpak, De Mono, Małgorzata Ostrowska, Fanatic, Rikardo, Zouzy, Joy, Ryszard Makowski. W koncercie wystąpią również: zwyciężczynie jednego z odcinków „Szansy na Sukces” bliźniaczki Julia i Wiktoria Szlachta oraz Frans, który w Rzeszowie po raz pierwszy zaśpiewa swój najnowszy utwór.

Szczegółowe informacje na temat koncertów „Wakacyjnej Trasy Dwójki” widzowie znajdą na facebooku i instagramie „Bądźmy Razem TVP”, gdzie przedstawiamy sylwetki naszych gwiazd, ciekawostki zza kulis, fragmenty prób, zaproszenia od artystów i inne unikalne materiały. Koncert w Rzeszowie poprowadzą Ida Nowakowska i Tomasz Kammel, zaś relacje z backstage’u dla publiczności przekażą Mateusz Szymkowiak i Aleksander Sikora.

Transmisja wydarzenia już od 20:30 w TVP2 oraz na stronie TVP VOD.
Bądźmy razem podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki! Lato, muzyka, zabawa w Rzeszowie.