• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Znakomity weekend na antenach TVP

15:41, 19.08.2019
Znakomity weekend na antenach TVP!!! pusty LEAD !!!

Ponad 3,5 mln widzów w momencie najwyższej oglądalności obejrzało 38. odcinek serialu „Zniewolona”. Piątkowy magazyn reporterów „Alarm!” zobaczyło w Jedynce 2,5 mln osób.* Dużym zainteresowaniem widzów cieszyła się transmisja Wakacyjnej Trasy Dwójki z Rzeszowa oraz relacje ze skoków Biało-Czerwonych podczas Letniego Grand Prix w Zakopanem.

 
Kadr z ukraińskiego serialu „Zniewolona”.

Podziel się:  Więcej
Serial „Zniewolona” bije rekordy popularności. Niedzielny odcinek obejrzało według MOR średnio 3,3 mln widzów. Natomiast w piątek (16 sierpnia) reportaż o kulisach produkcji, nagrany przez „Alarm!” na Ukrainie, zgromadził 2,5 mln osób. Już w najbliższy czwartek aktorzy „Zniewolonej” gościć będą na prezentacji jesiennej ramówki TVP, a widzowie zobaczą ich także w programach Telewizji Polskiej.

W sobotę i w niedzielę na antenach TVP transmitowane były konkursy rozgrywane w ramach Letniego Grand Prix. Polscy skoczkowie nie zawiedli i w niedzielnym konkursie indywidualnym wygrał Kamil Stoch, a tuż za nim, na drugim stopniu podium, stanął Dawid Kubacki. W momencie najwyższej oglądalności transmisję zobaczyło 2,1 mln w Jedynce oraz 545 tys. widzów na antenie TVP Sport. Relację z sobotniego konkursu drużynowego w Zakopanem, w którym Polacy zajęli drugie miejsce, w minucie najwyższej oglądalności obejrzało na obu antenach 1,8 mln kibiców.

Według danych NAM w niedzielę TVP2 z udziałami 9,2% była liderem dnia. Wakacyjną Trasę Dwójki, tym razem transmitowaną z Rzeszowa, oglądało średnio 2 mln widzów, a w minucie najwyższej oglądalności, o godz. 21:45, występ Boney M wraz z roztańczoną pod sceną publicznością, obejrzało na antenie TVP2 ponad 2,6 mln osób.

W sobotę TVP Kultura odnotowała najwyższy wynik od 1 stycznia 2019. Średnie udziały anteny wyniosły 1,01%. Najlepiej w tym dniu obejrzał się film „Znachor”, który przyciągnął przed telewizory 226 tys. widzów, a udziały wyniosły 3,1%.

*Model Oglądalności Rzeczywistej