• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Gwiazdy serialu „Zniewolona” z wizytą w Warszawie

17:02, 19.08.2019
Gwiazdy serialu „Zniewolona” z wizytą w Warszawie!!! pusty LEAD !!!

Już 20 sierpnia na specjalne zaproszenie Telewizji Polskiej do Warszawy przylecą gwiazdy uwielbianego przez polskich widzów serialu „Zniewolona”. Gośćmi TVP będą Katerina Kowalczuk, aktorka wcielająca się w postać Katieriny, Michaił Gawriłow, czyli serialowy Grigorij Czerwiński oraz Aleksiej Jarawienka, grający Aleksieja Kosacza. Gwiazdy ukraińskiego hitu uświetnią swą obecnością prezentację jesiennej oferty Telewizji Polskiej.

 
Gwiazdy serialu „Zniewolona”

Podziel się:  Więcej
Telewizja Polska zawsze stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich widzów. Niezaprzeczalny sukces „Zniewolonej” i popularność odtwórców głównych ról wydały mi się oczywistym argumentem za tym, żeby zaprosić ekipę serialu „Zniewolona” do Warszawy. To właśnie charakteryzuje TVP – wsłuchiwanie się w głos widzów i dostarczanie im najlepszej możliwej rozrywki. Mam nadzieję, że ta wizyta przybliży bohaterom polskich fanów, a widzom serialu „Zniewolona” umożliwi jeszcze lepsze poznanie swoich idoli – powiedział Prezes Zarządu Telewizji Polskiej, Jacek Kurski.

„Zniewolona” to bijący rekordy popularności ukraiński serial kostiumowy, w którym nie brakuje wielkich emocji, wzruszeń oraz niespodziewanych zwrotów akcji. Główna bohaterka, Katierina Wierbickaja, jest piękną, mądrą i wykształconą dziewczyną. Dzięki swojej matce chrzestnej – szlachciance pani Czerwińskiej – została wychowana niczym panna błękitnej krwi, nie poprawia to jednak losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego, najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Produkcja została zaprezentowana na tegorocznym festiwalu w Cannes, a widzowie TVP1 mogą śledzić losy Katieriny przez 6 dni w tygodniu