• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Weekend rekordów

15:28, 18.11.2019
Weekend rekordów!!! pusty LEAD !!!

6,5 mln kibiców obejrzało według MOR, w momencie najwyższej oglądalności na obu antenach TVP mecz Izrael-Polska. Rekordową widownię w weekend zgromadziły: program „Rolnik szuka żony”, niedzielne „Wiadomości”, serial „Wojenne dziewczyny”, oraz „Szansa na sukces”, w której gościem był Zenek Martyniuk.

 
Kadr z meczu Izrael - Polska

Podziel się:  Więcej
Według danych Modelu Oglądalności Rzeczywistej sobotni, zwycięski mecz Polaków z reprezentacją Izraela, obejrzało średnio na antenie Jedynki 4,5 mln, a w TVP Sport 651 tys. widzów. Niedzielny, pełen emocji program „Rolnik szuka żony”, w momencie najwyższej oglądalności zobaczyło 4,6 mln widzów, a średnia widownia wyniosła 4,1 mln. To najlepszy wynik w VI serii programu. Rekordową widownię zgromadziła „Szansa na sukces”, którą obejrzało średnio ponad 2,2 mln widzów, a w momencie najwyższej oglądalności show Dwójki, w którym uczestnicy śpiewali hity Zenka Martyniuka, zobaczyło ponad 2,5 mln osób. Najwyższą oglądalność w jesiennej ramówce osiągnął także serial „Wojenne dziewczyny”. 11. odcinek trzeciej serii obejrzało średnio 2,6 mln widzów.

Według danych NAM w sobotę TVP1 z udziałami 10,9% była liderem dnia. Najchętniej oglądaną propozycją programową weekendu był mecz biało-czerwonych z reprezentacją Izraela, transmitowany w sobotę ze stadionu w Jerozolimie. Ostatnią minutę spotkania obejrzało na obu antenach publicznego nadawcy ponad 5,7 mln kibiców. Mecz w Jedynce oglądało średnio 3,7 mln widzów, a w TVP Sport ponad 810 tys. osób. Rekordową widownię zgromadził niedzielny odcinek programu „Rolnik szuka żony”, który obejrzało średnio 3,8 mln widzów, a udziały wyniosły 25%.

W sobotni wieczór widzowie „The Voice of Poland” obejrzeli kolejny odcinek na żywo. W półfinale, który na antenie Dwójki już w najbliższą sobotę zmierzą się: Stanisław Ślęzak i Tadeusz Seibert z drużyny Margaret, podopieczni Kamila Bednarka: Kasjan Cieśla i Damian Kuleja, Alicja Szemplińska i Bartek Deryło z drużyny Tomsona i Barona oraz Jakub Dąbrowski i Daria Reczek z zespołu Michała Szpaka.