• Wyślij znajomemu
  • Wersja do druku
  • -AA+A

Tomasz Jarosz zwycięzcą drugiej edycji "Szansy na sukces. Opole 2020"

19:02, 31.05.2020
Tomasz Jarosz zwycięzcą drugiej edycji "Szansy na sukces. Opole 2020"!!! pusty LEAD !!!

Tomasz Jarosz to już drugi wokalista, który dzięki udziałowi w muzycznym show Dwójki wystąpi jesienią na scenie festiwalu w Opolu. O zwycięstwie Tomasza Jarosza zadecydowali widzowie TVP2 w głosowaniu sms podczas finału na żywo.

 
Tomasz Jarosz. Fot. Jan Bogacz/TVP

Podziel się:  Więcej
W finale drugiej edycji „Szansy na sukces. Opole 2020” w niedzielę 31 maja 2020 roku o nagrodę główną programu – udział w koncercie „Debiuty” 57. KFPP Opole 2020 – walczyło 10 wokalistów, którzy zwyciężyli w wiosennych odcinkach programu.

Decyzją widzów w drugiej części finału znalazło się trzech wykonawców, którzy najlepiej wykonali piosenki wspólnie z gwiazdami. Do finałowej dogrywki trafili: Julia Bojur, która wystąpiła z Alicją Majewską i Sławkiem Uniatowskim, Sylwia Frączek, która zaśpiewała razem z Krystyną Prońko i Januszem Szromem oraz Tomasz Jarosz, który urzekł widzów wspólnym występem z Olkiem Klepaczem i wykonaniem utworu „Ławka”.

Podczas drugiej części programu finaliści zaśpiewali utwory wylosowane przez prowadzącego Artura Orzecha. Tomasz Jarosz swoim wykonaniem utworu grupy De Mono „Póki na to czas” ujął muzyków w studio oraz widzów, których sms-owe głosy zdecydowały o zwycięstwie wokalisty.

Tomasz Jarosz ma 37 lat i mieszka w Kamionce Wielkiej z żoną i trzema córkami. Do finału trafił dzięki wygranej w odcinku z Formacją Nieżywych Schabuff, podczas którego zaśpiewał utwór „Poranki”.

Wokalistom na żywo towarzyszył zespół pod kierownictwem Grzegorza Urbana, a nad realizacją programu czuwał reżyser Konrad Smuga.

W wielkim finale gościnnie wystąpiła zwyciężczyni pierwszej edycji „Szansy na sukces. Opole 2020” – Izabela Zalewska, która zaśpiewała piosenkę Alicji Majewskiej „Odkryjemy miłość nieznaną”.

Izabela Zalewska i Tomasz Jarosz – zwycięzcy obu edycji „Szansy na sukces. Opole 2020” wystąpią w koncercie „Debiuty” podczas 57. KFPP Opole 2020 jesienią tego roku.